Brązowa skóra wygląda zdrowo i elegancko. Uzyskanie efektu widocznej opalenizny na słońcu lub w solarium wymaga cierpliwości. Co więcej nie wszyscy mogą poddawać się ekspozycji na szkodliwe promieniowanie UV, które może powodować podrażnienia, alergie czy przebarwienia.

Opalanie natryskowe w Gabinecie 4Ever Beauty Med to usługa odpowiednia dla wszystkich, którzy źle reagują na promieniowanie UV, np. osób z jasnym fototypem i alergiami.

Zabieg wykonywany jest na stojąco, w specjalnym namiocie za pomocą urządzenia rozpylającego preparat opalający. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta, zaś preparaty używane do zabiegu są bezwonne, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów, dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem.

Samo nakładanie opalenizny trwa około 5-10 minut. Wcześniej jednak, w celu uzyskania najlepszego efektu należy wykonać peeling całego ciała. Po nałożeniu preparatu,kosmetyczka suszy ciało suszarką, w którą wyposażony jest sprzęt do opalania, w celu całkowitego wchłonięcia się preparatu. Zaleca się założenie ciemniejszych ubrań w dniu opalania. Kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 5 do 12 godzin, dlatego warto odczekać minimum 5 godzin przed wzięciem prysznica.

Jeśli chcemy wyglądać pięknie na szczególną okazję, najlepiej opalać się na dwa lub jeden dzień przed wielkim wyjściem.

Preparaty do opalania natryskowego zawierają Dihydroksyaceton powszechnie określany jest jako DHA . Czynnik opalający działa po nałożeniu na skórę, gdyż reaguje wówczas z proteinami obecnymi w najwyższych warstwach skóry. Zbrązowienie może pojawić się już po 2 godzinach, jednak najlepsze wyniki uzyskuje się po 5-7 godzinach. Szczególną zaletą substancji opalającej DHA jest to, że opalenizny nie da się zmyć, znika ona samoistnie i równomiernie miarę naturalnego złuszczania się naskórka.

Składnik kosmetyczny DHA używany w płynach do opalania posiada certyfikat ECOCERT. Znak Ecocert jest jednym z głównych znaków potwierdzających czystość ekologiczną, cieszącym się zaufaniem zarówno wśród konsumentów, jak i producentów towarów naturalnych. Płyny nie zawierają alkoholu, sztucznych konserwantów, perfum oraz innych potencjalnie niebezpiecznych związków chemicznych.

Tajemnica sukcesu opalania natryskowego to także najwyższej jakości, nowoczesny sprzęt. Dzięki zastosowaniu aplikatorów natryskowych z regulatorami możliwe jest, bowiem precyzyjne, równomierne „rozpylenie” płynu opalającego, bez ryzyka wystąpienia plam czy zacieków. Opalenizna zmywa się równomiernie podczas kolejnych kąpieli.

Główne zalety

 • Naturalny kolor – opalenizna natryskowa wygląda wspaniale na wszystkich rodzajach skóry. Światowy boom na opalanie natryskowe pokazuje, że kolory preparatów są właściwe.
 • Inteligentna formuła – nasza sekretna formuła inteligentnie wykorzystuje wybrany rodzaj cukru (DHA), wysoko oczyszczoną wodę oraz naturalne środki brązujące, które dają najlepszy efekt opalenizny bez korzystania ze słońca w bezpieczny sposób.
 • Unikalna formuła – nasza unikalna formuła nie zawiera alkoholu, perfum, ani środków konserwujących.
 • Brak alkoholu – Alkohol redukuje wydajność DHA oraz innych aktywnych składników.

Preparaty brązujące używane w Gabinecie 4Ever Beauty Med – dają natychmiastowy naturalny wygląd opalenizny po pierwszym użyciu. Preparaty usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów.

Zabieg opalania natryskowego możemy wykonać na całym ciele, lub tylko wybranych częściach ciała.

Zapewniamy jednorazowe materiały zabiegowe takie jak:

 • bielizna jednorazowa
 • stopki chroniące stopy

Przed zabiegiem należy przygotować odpowiednio skórę:

 • zalecamy wykonanie peelingu całego ciała zwracając uwagę na kolana, łokcie, kostki i stopy, w gabinecie stosujemy specjalny peeling przedłużający opalanie,
 • zmyć makijaż, nie używać preparatów nawilżających, perfum, antyperspirantu,
 • zabiegi złuszczające, kosmetyczne, depilacja woskiem, golenie najlepiej wykonać 2 dni przed zabiegiem.

Po zabiegu polecamy:

 • nie moczyć skóry przez około 5 godzin, unikać wysiłku fizycznego, siłowni,
 • po 6 – 8 godzinach umycie skóry bez użycia gąbki żelem myjącym, część nadmiaru bronzera zmywa się przy pierwszym prysznicu,
 • nawilżać skórę po każdej kąpieli, stosować preparaty brązujące,
 • unikać długich kąpieli i kosmetyków złuszczających.

Porady eksperta 4Ever Beauty Med

Efekt zabiegu utrzymuje się na skórze od 7-10 dni. Trwałość zależy od kilku czynników: odpowiedniego przygotowania się (zastosowania odpowiedniego peelingu przez zabiegiem), od poziomu nawilżenia skóry oraz pielęgnacji po zabiegu. Zalecamy intensywne nawilżanie skóry po zabiegu odpowiednio dobranym kosmetykiem, co przedłuży trwałość zabiegu

Sprzęt stosowany do zabiegu opalania natryskowego posiada funkcję regulacji przepływu, która umożliwia nałożenie płynu lekką mgiełką, dając pełną precyzyjność i zapewniając równomierne rozłożenie preparatu. W związku z tym nie ma obaw, że powstaną na ciele zacieki czy plamy.

Proponujemy kilka odcieni płynów służących do opalania. Personel salonu został odpowiednio przeszkolony i z łatwością doradzi klientom, który poziom opalenizny będzie najlepszy

Samo nakładanie płynu, przez nie powinno zająć dłużej niż 10 minut. Następnie ciało jest suszone przez kilka minut specjalną suszarką, w którą wyposażone jest urządzenie. Cała procedura to około 15 minut.

Cennik

OPALANIE NATRYSKOWE

Całe ciało 125zł 110 zł
Połowa ciała  60 zł
Twarz, szyja, dekolt  40 zł
Twarz,szyja,dekolt + ręce  45 zł
Nogi  55 zł

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU OPALANIA NATRYSKOWEGO

Peeling ciała 60 zł