Manicure

Manicure tradycyjny

Jest zabiegiem pielęgnacyjnym polegającym na opiłowaniu i nadaniu kształtu paznokciom, wycięciu lub odsunięciu skórek specjalnymi frezami, wypolerowaniu płytki paznokcia oraz wmasowaniu w dłonie kremu. Najczęściej etapem końcowym jest nałożenie lakieru lub odżywki. Na zabieg manicure zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Cennik

Manicure bez malowania 45 zł
Manicure męski 45 zł
Manicure z malowaniem 50 zł
Manicure french 55 zł

MANICURE JAPOŃSKI

Japoński manicure jest to zabieg wzmacniający naturalne paznokcie, nadaje równocześnie połysk różowej perły. Ten unikatowy, nowoczesny manicure, intensywnie odżywia dzięki zastosowaniu składników naturalnych takich jak: witaminy A, E, H, prowitamina B5, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza japońskiego.
Manicure pobudza mikrokrążenie, wspiera zdrowy wzrost paznokci, prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy. Zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki. Japoński manicure zalecany jest na paznokcie łamliwe, o nierównej powierzchni, rozdwajające się. Paznokcie z kruchych stają się sprężyste i giętkie. Technika ta w swojej prostocie, naturalności i skuteczności odpowiednia jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Zabieg polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia. Skoncentrowane składniki i witaminy wiążą wodę, ułatwiają przenikanie innych substancji, wywierają znaczący wpływ na równowagę wodno – tłuszczową. Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia. Nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając w płytkę paznokcia puder. Powoduje on zatrzymanie składników zawartych w paście i chroni przed zbyt szybkim ich wypłukaniem z płytki paznokcia. Jednocześnie zabezpieczone są one również przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak np. woda czy detergenty. Dodatkowym efektem jest ładny, jedwabisty połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia ok. 2 tygodni.

Po zabiegu płytka paznokcia zyskuje różowo-perłowy połysk, który utrzymuje się do dwóch tygodni. Aby kuracja przyniosła pożądany efekt, należy ją powtarzać co dwa tygodnie, aż do pełnego zrośnięcia paznokcia. Jeden zabieg trwa około 30 min. Po zabiegu najlepiej nie malować paznokci przez 3-4 dni.

Cennik

Manicure japoński 70 zł

Manicure hybrydowy

To naturalny sposób na elastyczne i pięknie pomalowane paznokcie.
Przed przystąpieniem do wykonania stylizacji hybrydowej zostaje wykonany tradycyjny manicure:
opiłowanie, usunięcie skórek, odtłuszczenie. Następnie nałożona zostaje baza, którą utwardzamy w lampie LED.

Kolejnym krokiem jest nałożenie wybranego koloru, do dyspozycji mamy kilkanaście kolorów, również lakiery termiczne ,które zmieniają barwę zależnie od temperatury ciała. Ostatnim etapem jest nałożenie specjalnego preparatu nabłyszczającego ,dzięki któremu paznokcie zachowają piękny i nieskazitelny wygląd przez około w dwa lub trzy tygodnie. Lakiery hybrydowe jest to połączenie lakieru oraz żelu, każdą z warstw należy utwardzić w lampie LED. Manicure po utwardzeniu i odtłuszczeniu jest odporny na ścieranie i rozmazywanie się, oszczędza czas potrzebny na wysychanie lakieru tradycyjnego. Po około dwóch, trzech tygodniach, należy zdjąć lakier specjalnym preparatem, który nie niszczy delikatnej struktury paznokcia. Manicure hybrydowy wykonany w salonie 4Ever Beauty  Med w Warszawie będzie stylizacją, która utrzyma się przez kilka tygodni bez smug, odprysków. Manicure hybrydowy możemy wzbogacić odżywczą bazą w przypadku słabych, cienkich paznokci.

Czas zabiegu: około 60′
plus zdjęcie hybrydy + 20′

Cennik

SHELLAC/GELISH/SPN trwałość do 2-3 tyg 95 zł
Manicure hybrydowy + system IBX 120 zł
Zdjęcie hybrydy 20 zł

Czas zabiegu: 1 h 15 ’
plus zdjęcie hybrydy 1,5 h

Cennik

Pedicure hybrydowy 130 zł
Pedicure hybrydowy + system IBX 155 zł

Czas zabiegu: 1 h 20 ’
plus zdjęcie hybrydy 1,5 h

Manicure winylowy -VINYLUX

Rewolucyjny lakier zapewniający tydzień perfekcji… bez użycia bazy… Lakier do paznokci, który zwiększa swoją wytrzymałość pod wpływem naturalnego światła, utrzymuje się od 7 do 10 dni. Kiedy inne, zwykłe lakiery kruszą się, a ich wygląd się pogarsza z biegiem czasu,VINYLUX jest nieskazitelnie piękny i staje się coraz bardziej odporny. Manicure winylowy poprzedzony jest tradycyjnym przygotowaniem paznokci, opiłowanie, wycięcie skórek,odtłuszczenie. Następnie nałożony zostaje kolor bazowy i Top Coat, który utwardza i nabłyszcza paznokcie. Manicure winylowy nie ma negatywnego wpływu na kondycję paznokci, dlatego też bez obaw może być stosowany przez cały rok. Ponadto można go usunąć zmywaczem do paznokci, bez konieczności wizyty w gabinecie.

Cennik

Manicure Vinylux 60 zł
Pedicure Vinylux 110 zł
Malowanie Vinylux 25 zł
Odżywienie (system IBX) +25 zł do zabiegu

Czas zabiegu 60′

Zabieg regeneracji – IBX System

ibx
IBX System – NOWY, REWOLUCYJNY produkt marki Famous Names.
To pierwszy tego rodzaju produkt na świecie. Chroniona patentem formuła opracowana została tak, aby chronić paznokcie OD ŚRODKA!
IBX to pierwszy tego rodzaju zabieg. Penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną one mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk.
IBX System, to innowacyjny, dwuczęściowy produkt, który daje wymierne, rewolucyjne korzyści nam i naszym Klientom.

POD STYLIZACJA ŻELOWĄ

 • Tworzy powłokę ochronną na płytce
 • Redukuje lub całkowicie usuwa „biała plamki” na płytce, które mają tendencję do tworzenia się pod stylizacjami
 • JAKO ZABIEG POMAGAJĄCY ROSNĄĆ NATURALNYM PAZNOKCIOM
 • IBX Repair używany jest do „naprawy” poważnych uszkodzeń płytki, aby stworzyć stabilną podstawę do ich naturalnego wzrostu
 • IBX wzmacnia górne warstwy płytki, umożliwiając paznokciom odrost
 • Po wielu zabiegach wypełnia bruzdy, sprawiając, że paznokcie są gładkie i lśniące
 • Poprawia wygląd i kolor naturalnych paznokci

JAK DZIAŁA IBX SYSTEM:

New_Slidders_APR2015_2

IBX System działa w dwojaki sposób:

 1. CHRONI PAZNOKCIE – działa, jak tarcza ochronna pod każdą stylizacją żelową / akrylową /hybrydową
 2. WZMACNIA PAZNOKCIE – działa, jak system wzmacniający i odbudowujący naturalne paznokcie.

DLA KOGO:
System IBX został stworzony z myślą o tym, aby chronić naturalne paznokcie i wzmacniać je od środka. Jest dla Ciebie, jeżeli Twoje paznokcie:

 • są zniszczone od długotrwałego noszenia stylizacji żelowej / tipsów
 • są słabe i cienkie jak papier
 • rozdwajają się i łuszczą
 • mają białe plamki
 • mają bruzdy
 • mają jakiekolwiek uszkodzenia
 • są ciągle krótkie i nie możesz ich zapuścić, bo są kruche i ciągle się łamią

W celu regeneracji bardzo zniszczonych paznokci zalecamy 1 zabieg raz w tygodniu, po uzyskaniu dobrych rezultatów zalecamy 1-2 zabiegów w miesiącu.

Cennik

Cena aplikacji systemu IBX 30 zł

Jeżeli dotyczy Cię którykolwiek z tych problemów – zabieg IBX jest dla Ciebie!

tumblr_nn56ytTAMB1s74zkjo1_500