Medyczne przekłuwanie uszu

PLASTIK MEDYCZNY – KOLCZYKI DO PRZEKŁUWANIA USZU Z ZEROWĄ (0%) ZAWARTOŚCIĄ NIKLU!

Wszystkie metale (nawet metale szlachetne, takie jak: złoto, srebro i platyna) zawierają nikiel, przynajmniej w postaci domieszek. Nikiel jest materiałem wywołującym alergię. Dlatego też opracowano kolczyki do przekłuwania uszu oraz biżuterię hipoalergiczną z plastiku medycznego, z zerową (0%) zawartością niklu, dzięki czemu wykluczona została możliwość rozwinięcia się alergii na nikiel. Kolczyki z plastiku medycznego są szczególnie polecane dla dzieci oraz osób dorosłych, które chcą mieć absolutną pewność, że w czasie gojenia się ucha po przekłuciu, nie dojdzie u nich do powstania reakcji alergicznej na nikiel. Natomiast jeżeli już masz przekłute uszy, nos lub pępek, zalecamy hipoalergiczną biżuterię Blomdahl (Caring Jewellery), opracowaną we współpracy z lekarzami dermatologami.

1381395998-3

NAPRAWDĘ HIGIENICZNE!

Sterylna kaseta zapewnia maksymalną ochronę przed zakażeniem. Część, która w innych aparatach, dotyka uszu wielu Klientów i jest narażona na kontakt z krwią, została zastąpiona sterylną, jednorazową kasetą.

MAKSYMALNA OCHRONA KLIENTA!

Kaseta zawiera jeden kolczyk do przekłucia ucha oraz jedną zatyczkę (motylek). Każda kaseta posiada numer seryjny oraz numer sterylizacji. Opakowanie kasety otwierane jest bezpośrednio przed zabiegiem, tak aby każdy Klient miał pewność, że do zabiegu wykorzystywana jest sterylna i jednorazowa kaseta.

MEDYCZNE PRZEKŁUWANIE USZU – BLOMDAHL MEDICAL EAR PIERCING

Przekłuwanie uszu jest zabiegiem medycznym, dlatego też bardzo istotne jest, aby upewnić się, że zostanie on wykonany z zachowaniem reguł bezpieczeństwa i higieny. Przekłuwanie Uszu Metodą Blomdahl (Blomdahl Medical Ear Piercing) zostało opracowane z uwzględnieniem aspektów medycznych. Zastosowanie hipoalergicznych materiałów oraz nowoczesnych technologii zapewniających sterylność produktów, sprawiło, że przekłuwanie uszu stało się bezpieczne. Posiadamy dyplom potwierdzający profesjonalnie wykonany zabieg.

Blomdahl jest firmą wyjąkową, bo nie uznaje kompromisów tam, gdzie w grę wchodzi bezpieczeństwo Klientów. Oto kilka zasad, które gwarantują bezpieczne przekłuwanie uszu.

1381395998-4

DLA DZIECI? TYLKO TO CO NAJLEPSZE

Nigdy nie narażaj dzieci na działanie wyrobów zawierających nikiel. Plastik medyczny firmy Blomdahl to jedyny materiał na świecie, stosowany do przekłuwania uszu, który nie zawiera niklu, dlatego rekomendujemy go dzieciom i dorosłym jako produkt całkowicie bezpieczny dla skóry.
Kolczyki dla dzieci są małe i lekkie ? kolczyki z plastiku medycznego ważą zaledwie 1/5 tego, co kolczyki ze stali nierdzewnej ? nie obciążają świeżej rany po przekłuciu.

DWIE DZIURKI ? JEDNO PRZEKŁUCI

Pierwsze przekłucie uszu to ważne wydarzenie dla dzieci i dla rodziców. Jednak bez względu na to, z jaką wprawą wykonamy zabieg, zawsze istnieje ryzyko, że dziecko zrezygnuje z przekłucia drugiego ucha. Mamy rozwiązanie – system Blomdahl umożliwia jednoczesne wykoanie dwóch przekłuć w jednymm momencie. Czyż to nie genialne? 🙂

ZŁOTO JUŻ NIE TAKIE DOBRE

Około 10% populacji to ludzie uczuleni na złoto (a dokładnie na domieszki w nim zawarte, m.in. nikiel). Dlatego czołowi dermatolodzy nie zalecają stosowania produktów wykonanych ze złota do przekłuwania uszu i noszenia złotych kolczyków w początkowym okresie gojenia rany. Blomdahl opracował najlepsze rozwiazanie – Złoty Tytan. Widoczna część kolczyka pokryta jest złotym kolorem, natomiast część bezpośrednio stykająca się ze skórą, wykonana jest z czystego tytanu klasy medycznej. Podobnie wykonane są kolczyki z powłoką w kolorze srebra – Srebrny Tytan. Całkowicie bezpieczne pod względem medycznym są kolczyki w całości wykonane z czystego medycznego tytanu – Naturalny Tytan.

PRZEKŁUWAMY USZY GRUBSZYMI KOLCZYKAMI

Do przekłuwania uszu stosujemy kolczyki o nieco grubszych sztyftach, niż w zwykłych kolczykach. Dlaczego? Po wyjęciu kolczyka sześć tygodni od przekłucia, dziurka natychmiast się kurczy. Grubszy sztyft zapewnia dodatkowy margines bezpieczeństwa. Można z łatwością założyć zwykły kolczyk, nie narażając delikatnych ścianek dziurki na podrażnienie i infekcję.

ZATYCZKA – KLUCZ DO SZYBKIEGO GOJENIA

Cyrkulacja w miejscu przekłucia ucha zapewnia lepsze gojenie. Opatentowana zatyczka firmy Blomdahl zatrzymuje się na blokadzie umieszczonej na sztyfcie. Całkowicie zasłania także ostrą końcówkę sztyftu. Zatyczka pozostaje w bezpiecznej odległości od płatka ucha i nie można jej docisnąć, dzięki temu powietrze swobodnie dociera do miejsca przekłucia.

BLISKI KONTAKT – MAKSYMALNA OCHRONA

Zarówno kolczyk jak i zatyczka umieszczone są w sterylnej kasecie firmy Blomdahl i tylko te jednarazowe elementy mają kontakt z twoim ciałem, dzięki czemu zabieg w 100% chroni Cię przed potencjalnymi infekcajmi.

STOP ALERGII
Wszystkie metale zawierają nikiel, albo przynajmniej jego domieszki. Uważaj na produkty reklamowane jako „bezniklowe”. Kolczyki firmy Blomdahl powstaja po konsultacji z dermatologami. Dzięki temu nie ma obawy, że pojawi się uczulenie i alergia.

BIŻUTERI HIPOALERGICZNA
Ranka po przekłuciu ucha goi się ponad rok. W tym czasie zagrożenie wystąpienia alergii na nikiel jest największe. Dlatego opracowaliśmy szeroką ofertę kolczyków bezpiecznych dla skóry -Blomdahl Caring Jewellery. Nosząc kolczyki hipoalergiczne Blomdahl niwelujesz niebezpieczeństwo powstania alergii na nikiel. Kolczyki polecane są również dla osób, które mają już alergię na nikiel i nie mogą nosić żadnych innych kolczyków.

1381395998-1

PIELĘGNACJA USZU PO PRZEKŁUCIU

Dokładnie przemywaj uszy w miejscu przekłucia (z obu stron), dwa razy dziennie. Podczas kąpieli przemywaj uszy bieżącą wodą i mydłem w płynie. Następnie spłucz dużą ilością bieżącej wody i osusz chusteczkami higienicznymi. Dodatkowo wskazane jest przemywanie uszu specjalnymi wacikami dezynfekującymi Blomdahl After Care (przez pierwsze sześć tygodni). Waciki dezynfekujące Blomdahl Piercing Aftercare można zakupić w salonach wykonujących zabiegi Medycznego Przekłuwania Uszu Metodą Blomdahl. Nie wyjmuj kolczyków podczas mycia. Pamiętaj, aby miejsce przekłucia i jego okolice były zawsze czyste, suche i miały dostęp powietrza. Nigdy nie dotykaj kolczyków brudnymi rękoma. Nie przekręcaj kolczyków.

Cennik

Przekłuwanie uszu/kolczyki gratis 140 zł
Przekłuwanie 1 ucha/kolczyk gratis 80 zł
Przekłuwanie chrząstki ucha/kolczyk gratis 80 zł